Милан победи у дома с 2:1 ПСЖ и съвсем завърза групата

...

Милан удари ПСЖ и съвсем завърза “групата на смъртта“, Барса с издънка

Милан победи вкъщи с 2:1 ПСЖ и напълно завърза  " групата на гибелта " в Шампионската лига.
Прочетете още
Милан Шкриняр откри резултата в 9-та минута, а Рафаел Леао в 12-та изравни. В 50-та минута Милан направи цялостен поврат, откакто Оливие Жиру в 50-та минута осъществя за 2:1 и донесе скъпия и доста значим триумф за домакините.

Борусия Дортмунд завоюва доста значима победа против Нюкасъл с 2:0 като хазаин в другия мач от групата.

Никлас Фюлкруг откри в 26-та минута, а в 79-та минута Юлиан Бранд удвои и донесе значимия триумф над Борусия Дортмунд.

По този метод след 4-ти мачове в групата водач е Борусия Дортмунд със 7 точки, ПСЖ е вторис 6 точки, Милан е трети с 5 точки, а Нюкасъл е на последното място с 4 точки.

В идващите мачове Милан приема Борусия Дортмунд, а ПСЖ е хазаин на Нюкасъл.

Шахтьор Донецк шокира Барселона и победи с 1:0 като хазаин, а единственият гол вкара Данило Сикан в 40-та минута. Така групата се завърза, а при триумфа Барселона можеше да си обезпечи място на осминафиналите.

Шампионът Манчестър Сити, който пази трофея в шампионата от предишния сезон нямаше проблеми вкъщи против Йънг Бойс и победи с 3:0. Холанд откри от дузпа в 23-та минута, Фодън в края на полувремето удвои, а отново Холанд в 52-та направи резултата типичен.